Teoma kontakt Jedan poziv do prevoza

Sedište

Novi Beograd

Adresa
Milutina Milankovića 56/12, 11070 Novi Beograd, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Podaci
Poslovna jedinica

Stara Pazova

Adresa
Kamenjareva 31, 22300 Stara Pazova, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Adresa za slanje pošte

Stara Pazova

Adresa
Kamenjareva 31, 22300 Stara Pazova, Srbija
Telefoni
+381 22 363 111
+381 22 310 441
+381 22 310 442
Email
office@teomatransport.com
Podaci

Direktori

Milić Stojaković

Direktor

milic@teomatransport.com

Zoran Stojaković

Šef logistike

zoran@teomatransport.com

Dejan Stojaković

Šef voznog parka

dejan@teomatransport.com

Organizatori transporta

Smilja Nikolić

Srpski, engleski

smilja@teomatransport.com

Jelena Sunajković

Srpski, engleski, nemački

jelena@teomatransport.com

Marko Mihajlović

Organizator transporta

Anđela Kunić

Organizator transporta

Marjan Džamić

Srpski, engleski

marjan@teomatransport.com

Violeta Trifković

Srpski, engleski

violeta@teomatransport.com

Maja Gagrica

Srpski, engleski

maja@teomatransport.com

Administracija

Ana Vrška

Knjigovodstvo

ana@teomatransport.com

Sanja Pop

Knjigovodstvo

Tatjana Dolinić

Knjigovodstvo

tatjana@teomatransport.com

Pišite nam

- Pišite nam ukoliko hoćete da sarađujemo
- Pišite ako vaš nešto zanima
- Pišite nam na office@teomatransport.com ukoliko ste zainteresovani za razvoj karijere u oblasti logistike, transporta kao i održavanja voznog parka